Almanca Öğretmeni İş İlanı (Yarı Zamanlı)

En az 1 yıllık deneyime sahip, eğitime, öğrenmeye ve çocuğa bakış açılarımızı paylaşan, Almanca’ya hakim, yeni yöntemler konusunda bilgili-deneyimli, yeniliğe açık, Almanca öğretmenleri arıyoruz. Başvuru için özgeçmişinizi konu kısmına “Almanca öğretmeni” yazarak aşağıdaki eposta adresine gönderebilirsiniz.

Teknoloji Tasarım Öğretmeni İş İlanı (Yarı Zamanlı)

En az 1 yıllık deneyime sahip, eğitime, öğrenmeye ve çocuğa bakış açılarımızı paylaşan, yeni yöntemler konusunda bilgili-deneyimli, yeniliğe açık, Teknoloji Tasarım öğretmenleri arıyoruz. Başvuru için özgeçmişinizi konu kısmına “Teknoloji Tasarım öğretmeni” yazarak aşağıdaki eposta adresine gönderebilirsiniz.

DKAB (Din Kültürü ve Ahlak bilgisi ) Öğretmeni İş İlanı (Yarı Zamanlı)

En az 1 yıllık deneyime sahip, eğitime, öğrenmeye ve çocuğa bakış açılarımızı paylaşan, yeni yöntemler konusunda bilgili-deneyimli, yeniliğe açık, DKAB  öğretmenleri arıyoruz. Başvuru için özgeçmişinizi konu kısmına “DKAB öğretmeni” yazarak aşağıdaki eposta adresine gönderebilirsiniz.

Native English Teacher Job Advertisement ( Full Time / Part time )

We are looking for native english teacher for our school, should have experience as a teacher in schools and knowledge on teaching english with modern methods. Please apply with your CV to the email adress below with “native english” and your name as the subject.

AnaSınıfı Öğretmeni İş İlanı

En az 3 yıllık deneyime sahip, eğitime, öğrenmeye ve çocuğa bakış açılarımızı paylaşan, yeni yöntemler konusunda bilgili-deneyimli, yeniliğe açık, tercihen PYP deneyimi olan okul öncesi öğretmeni arıyoruz. Başvuru için özgeçmişinizi konu kısmına “Anasınıfı öğretmeni” ve isminizi yazarak aşağıdaki eposta adresine gönderebilirsiniz.

Sınıf Öğretmeni İş İlanı

En az 3 yıllık deneyime sahip, eğitime, öğrenmeye ve çocuğa bakış açılarımızı paylaşan, yeni yöntemler konusunda bilgili-deneyimli, yeniliğe açık, tercihen PYP deneyimi olan sınıf öğretmenleri arıyoruz. Başvuru için özgeçmişinizi konu kısmına “Sınıf öğretmeni” ve isminizi yazarak aşağıdaki eposta adresine gönderebilirsiniz.

İngilizce Öğretmeni İş İlanı

En az 3 yıllık deneyime sahip, eğitime, öğrenmeye ve çocuğa bakış açılarımızı paylaşan, İngilizce’ye hakim, yeni yöntemler konusunda bilgili-deneyimli, yeniliğe açık, İngilizce öğretmenleri arıyoruz. Başvuru için özgeçmişinizi konu kısmına “İngilizce öğretmeni” ve isminizi yazarak aşağıdaki eposta adresine gönderebilirsiniz.