Native English Teacher

We are looking for native english teacher for our school, should have experience as a teacher in schools and knowledge on teaching english with modern methods. Please apply with your CV to the email adress below with “native english” and your name as the subject.

AnaSınıfı Öğretmeni İş İlanı

En az 3 yıllık deneyime sahip, eğitime, öğrenmeye ve çocuğa bakış açılarımızı paylaşan, yeni yöntemler konusunda bilgili-deneyimli, yeniliğe açık, tercihen PYP deneyimi olan okul öncesi öğretmeni arıyoruz. Başvuru için özgeçmişinizi konu kısmına “Anasınıfı öğretmeni” ve isminizi yazarak aşağıdaki eposta adresine gönderebilirsiniz.

Sınıf Öğretmeni İş İlanı

En az 3 yıllık deneyime sahip, eğitime, öğrenmeye ve çocuğa bakış açılarımızı paylaşan, yeni yöntemler konusunda bilgili-deneyimli, yeniliğe açık, tercihen PYP deneyimi olan sınıf öğretmenleri arıyoruz. Başvuru için özgeçmişinizi konu kısmına “Sınıf öğretmeni” ve isminizi yazarak aşağıdaki eposta adresine gönderebilirsiniz.

İngilizce Öğretmeni

En az 3 yıllık deneyime sahip, eğitime, öğrenmeye ve çocuğa bakış açılarımızı paylaşan, yeni yöntemler konusunda bilgili-deneyimli, yeniliğe açık, tercihen PYP deneyimi olan sınıf öğretmenleri arıyoruz. Başvuru için özgeçmişinizi konu kısmına “İngilizce öğretmeni” ve isminizi yazarak aşağıdaki eposta adresine gönderebilirsiniz.

Müdür Yardımcısı

Okullarda en az 3 yılı eğitim yöneticiliği olmak üzere en az 8 yıllık çalışma deneyimine sahip, MEBBİS ve E-okul sistemine hakim, ekip çalışmasına yatkın, kişilerarası iletişimi kuvvetli Müdür yardımcısı arıyoruz. Başvuru için özgeçmişinizi konu kısmına Müdür Yardımcısı ve isminizi yazarak aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Müzik Öğretmeni

En az 3 yıllık deneyime sahip, eğitime, öğrenmeye ve çocuğa bakış açılarımızı paylaşan, yeni yöntemler konusunda bilgili-deneyimli, yeniliğe açık, müzik öğretmenleri arıyoruz. Başvuru için özgeçmişinizi konu kısmına “Müzik öğretmeni” yazarak aşağıdaki eposta adresine gönderebilirsiniz.

Branş Öğretmenleri

En az 3 yıllık deneyime sahip, eğitime, öğrenmeye ve çocuğa bakış açılarımızı paylaşan, yeni yöntemler konusunda bilgili-deneyimli, yeniliğe açık, tercihen PYP deneyimi olan branş öğretmenleri arıyoruz. Başvuru için özgeçmişinizi konu kısmına branşınızı yazarak aşağıdaki eposta adresine gönderebilirsiniz.